Enduro'da Sezonun İkinci Sınavı Kemer'de - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Enduro'da Sezonun İkinci Sınavı Kemer'de

 16 Nisan 2013, 17:21  

Enduro'da Sezonun İkinci Sınavı Kemer'de

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışı 20-21 Nisan 2013 tarihlerinde Kemerde start alıyor.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışı, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Antalya Kemer’in eşsiz doğasında yapılacak. Sezonun  ikinci yarışı 20-21 Nisan’da Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan Kuzdere yarış parkurunda düzenlenecek.

Coğrafi yapısı ile doğa sporlarına en elverişli turizm merkezlerinden birisi olarak da dikkat çeken Kemer, son yıllarda düzenlenen Enduro Motosiklet yarışları ile dünya da kendisinden söz ettirirken, bu yarışlarda bölgenin tanıtılmasına büyük destek sağlamakta. 20-21 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Enduro Şampiyonası’nın Kemer yarışına ülkemizin çeşitli bölgelerinde gelecek olan 120’nin üzerinde yarışçının katılması bekleniyor. Türkiye’nin en iyi motosiklet yarışçılarını bir araya getirecek olan yarış organizasyonunda pilotlar, izleyenlere de ekstrem parkurunda adrenalin dolu bir gün yaşatacaklar.

Kemer Enduro Parkuru çam ağaçlarıyla çevrili, atlama rampaları, kaya geçişleri ile uzun düzlüklerin yer aldığı ve yüksek kondisyon isteyen bir yarış parkuru olarak dikkat çekiyor. İzleyenlere kolayca ulaşım imkânı sağlayan ve özel seyirci etaplarının da bulunduğu yarış parkurunda Türkiye'nin dört bir yanından gelen yarışçılar, Kemer’in muhteşem doğasının içinde kıyasıya mücadele edecek. Her çeşit zemin yapısına sahip parkur, yarışçılara ve seyircilere doyumsuz bir Enduro heyecanı da yaşatacak. E1,E2,E3 ve EH sınıflarında yarışçılar parkurda tecrübe, bilgi ve becerilerini ortaya koyacaklar.

20 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’te Süper Test ile başlayacak şampiyona, 21 Nisan Pazar günü saat 11:00’de start alacak yarışla devam edip, saat 17:00’deki ödül töreniyle sona erecek.

Program için tıklayın.

Bu haber 2158 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu