Kulüplerin Yarış Organize Payı Artırıldı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Kulüplerin Yarış Organize Payı Artırıldı

 12 Haziran 2013, 23:16  

Kulüplerin Yarış Organize Payı Artırıldı

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu, Drag, Motokros ve Enduro branşlarında yarış organize katkı payını ortalama %25 ila %30 oranında artış yapılmasını kararlaştırdı.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu aldığı karar sonucunda faaliyet takviminde yer alan ve yarış organizasyonu yapmak üzere yetki verilen organizatör kulüplere her yarış başına Drag braşında 10 Bin TL, Motokros branşında 17 Bin 500 TL ve Enduro branşında ise 20 Bin TL Yarış Katkı Payı verilecek.

BAYSAN: AMACIMIZ YARIŞLARI DAHA VERİMLİ HALE GETİRMEK
Kulüplere verilen yarış organize desteğinin artırılmasının olumlu sonuçlar doğuracağını ifade eden Türkiye Motosiklet Federasyonu Teknik Asbaşkanı Ogün Baysan, “Bu sayede kulüplerimiz rahat bir nefes alarak, yarış standardını üst normlara taşıyacak. Sporcularımız yeni sezonla birlikte performans ve derecelerini iyileştirmeye başladı. Bu karar sürecin hızlanmasına vesile olacak. Sporcularımızın grafiklerini yükseltmesiyle birlikte yarışlar daha rekabetçi hale gelerek, daha heyecanlı ve daha renkli geçecek” diye konuştu.
Asbaşkan Baysan, son yıllarda motosiklet sporundaki yaşanan gelişmelerin alt yapıdan gelen yarışçıları da etkileyeceğini, günden güne bu sporcularımızın sayılarının artarak, Kenan Sofuoğlu ve diğer başarılı gençlerimiz gibi Dünya ve Avrupa çapında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini sözlerine ekledi.

Bu haber 2290 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu