Şampiyon Kupayla Döndü! - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Şampiyon Kupayla Döndü!

 20 Eylül 2011, 14:32  

Şampiyon Kupayla Döndü!

Yunus Erçelik Batajnica Pistinde Fırtına Estirdi.

 

17-18 Eylül 2011 tarihlerinde Sırbistan'ın Belgrad şehri yakınlarındaki Batajnica Pistinde düzenlenen Doğu Avrupa ve Sırbistan Ulusal Pist Şampiyonası 4. ayak yarışına katılan Türk takımından Yunus Erçelik, Sırbistan Pist şampiyonasında 3. olarak ülkemize kupa getirdi. Yarışın en iyi zamanını elde eden Martin Choy en iyi tur zamanını 01:04.218 olarak elde ederken, Yunus Erçelik en iyi tur zamanını 01.05.685 olarak kaydetti.

Doğu Avrupa Pist Şampiyonasında da 4. olan pilotumuzla birlikte yarışmaya katılan diğer pilotlarımızdan Erdal Karabulut: 1000 SST Sırbistan Ulusal Pist Şampiyonasında altıncı, Doğu Avrupa Pist Şampiyonasında sekizinci,  Ümit Orhan: 600 SSP Sırbistan Ulusal Pist Şampiyonasında onuncu, Doğu Avrupa Pist Şampiyonasında  onbirinci ve Semih Suna: 1000 SBKS Doğu Avrupa Pist Şampiyonasınd onuncu oldular.

Yarışmaya başladığı ilk sezonda deneyimli rakibinin tur bindirdiği yarışçımız Yunus Erçeliği, bu sezon aynı pistte farkı 2 saniyenin altına indirecek kadar gelişme göstermesinden dolayı tebrik ediyoruz.

 

Bu haber 2684 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu