TMF'ye Ait Yarış Parkuru ve Pistleriyle İlgili Açıklama - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

TMF'ye Ait Yarış Parkuru ve Pistleriyle İlgili Açıklama

 27 Ağustos 2013, 10:07  

TMF'ye Ait Yarış Parkuru ve Pistleriyle İlgili Açıklama

Kullanım hakkı kiralama veya tahsis yolu ile Türkiye Motosiklet Federasyonu'na ait olan parkurlar ve pistlerin lisanslı sporcularımız tarafından kullanılması durumunda Yönetim Kurulu kararı olmadıkça ücret alınamayacağı bildirildi.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamaya göre, özellikle Sakarya Akyazı Süpermoto Pisti ve Balıkesir Susurluk Motokros Parkurunun sporcularımız tarafından kullanımına ilişkin ortaya atılan asılsız haberlere itibar edilmemesi istendi. Genel Sekreterlik açıklamasında her iki yarış, antrenman ve eğitim tesisinin de tüm sporcu ve eğitim almak isteyen kişilere açık olduğu belirtilirken, Yönetim Kurulu kararı olmadıkça bu tesislerin kullanımından ücret tahsil edilemeyeceği de ilgililere duyuruldu.

Süpermoto branşında faaliyet gösteren her yaştan sporcu ile motokros yarışçı ve adaylarının antrenman ve eğitimlerini yapabilecekleri Akyazı ve Susurluk tesislerinin sportif kurallar çerçevesinde kullanımının herkese serbet olduğunun açıklandığı duyuruda, Akyazı Süpermoto Pistinin, tesisteki yetkililerin gözetiminde, Susurluk Motokros Parkurunun ise parkurun bulunduğu köy Muhtarlığının koordinesinde ücretsiz ve 24 saat kullanılabileceği bir kez daha hatırlatıldı.

Genel Sekreterlik, aynı kullanım şartlarının TMF tarafından tesislerin kısa süreli tahsis alınması durumunda bu günler içinde geçerli olduğuna işaret etti.

Bu haber 2170 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu