TMF Yıldızları İstanbul Finali 28-29 Aralık'ta - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

TMF Yıldızları İstanbul Finali 28-29 Aralık'ta

 25 Aralık 2013, 11:26  

TMF Yıldızları İstanbul Finali 28-29 Aralık'ta

TMF Yıldızları Seçmeleri'nin dördüncüsü 28 Aralık Cumartesi, final ise 29 Aralık Pazar günü İstanbul'da Türkiye’nin ilk tema parkı ve açık hava konseptli AVM’si ‘VIALAND’de yapılacak.

 

Motosikleti sevdirmek, tanıtmak ve yaygınlaştırmak amacıyla Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından kurulacak “TMF Yıldızları” seçmelerinin 4. etabı ve finali Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde barındıran VIALAND AVM’in desteğiyle yapılacak. İstanbul seçmeleri, 28 Aralık Cumartesi günü VIALAND’de yer alan Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek. İzmir, Malatya, Alanya ve İstanbul seçmelerini geçen isimler, 29 Aralık Pazar günü büyük finalde TMF Yıldızları’nı oluşturmak için ter dökecek. Teknik, artistik ve bütünlük olarak vereceği notlarla yetenekli sporcuları keşfeden jüride; Dünya Şampiyonu Sporcumuz Kenan Sofuoğlu, klarnetiyle milyonların hayranlığını kazanan motosiklete gönül veren Hüsnü Şenlendirici, TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz Taşkıran’da yarışmacılara not verecek.

TMF Yıldızları Koordinatörü Mahmut Nedim Akülke, İstanbul’daki TMF Yıldızları seçmeleri kapsamında, 28 Aralık Cumartesi günü saat 11.00-16.00 arasında hem antrenman hem de seçme yapılacağını, 28 Aralık Pazar günüde 11.00-16.00 arasında finallerin gerçekleştirileceğini söyledi.

Seçmelere katılacak sporcular, TMF'nin resmi sitesindeki kayıt formunu doldurmak ve taahhütnameyi imzalamak zorundadırlar.

Sporcular, gösterilerini yapacakları alanda daha önceden gelip antrenman yapabilirler ve gösteride kullanacakları platformu kurabilirler. Bunun için alanda bulunacak TMF yetkililerine veya görevlilerine önceden haber vermeleri yeterli olacaktır. Seçmelere katılacak sporcular, kendi motorlarıyla gösterilerini yapacaklar. Ayrıca diğer sporcularla da motorunu paylaşabileceklerdir.


VIALAND Ulaşım Bilgileri İçin Tıklayınız.

Bu haber 7042 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu