Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yollardayız - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yollardayız

 19 Eylül 2013, 23:36  

Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yollardayız

Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun organ bağışı konusuna dikkati çekmek ve EXPO 2020'ye aday İzmir'e destek için düzenleyeceği tura, yaklaşık 300 motosikletlinin katılması bekleniyor.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen ve kendilerinin desteklediği TMFTUR'la ilgili olarak, "Amacımız, organ bağışının önemine bir kez daha dikkat çekmek ve organ nakli bekleyen hastalarımıza ikinci bir şans, ikinci bir hayat sunulmasının kolaylaştırılmasını sağlamaktır" dedi. Füzün, TMFTUR'un paylaşımcısı olmaktan dolayı büyük onur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti: "23 -28 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek bu organizasyonla, bir yandan İzmir'in 2020 EXPO adaylığını desteklerken diğer yandan da organ bağışı gibi çok özel bir konunun da altını çizeceğiz. Amacımız, organ bağışının önemine bir kez daha dikkat çekmek ve organ nakli bekleyen hastalarımıza ikinci bir şans, ikinci bir hayat sunulmasının kolaylaştırılmasını sağlamaktır."
TMF'nin, "Organ Bağışlarımızla Umudunu Kaybedenlere Umut Olmak Üzere Yola Çıkıyoruz" sloganıyla organ bağışı konusuna dikkati çekmek ve "Daha İyi Bir Dünya İçin Yeni Yollar/Herkes İçin Sağlık" temasıyla da EXPO 2020'ye aday İzmir'e destek için düzenleyeceği tura, A2 ehliyeti olan ve motosikleti trafiğe çıkmaya hazır vatandaşlar katılabilecek.

Bu haber 1744 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

TMF TUR

Umudunu Kaybedenlere Umut Olmak

Umudunu Kaybedenlere Umut Olmak 23.09.2013 tarihinde organ bağışı bekleyen yaşlı genç birçok hastaya umut olmak için bir ekip Ankara'dan yola ç...

TMF TUR Antalya'da Tamamlandı

TMF TUR Antalya'da Tamamlandı Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından pazartesi günü Ankara'dan başlayan organ bağışına destek turu A...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu