İzmir Şampiyonları Ağırlayacak - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

İzmir Şampiyonları Ağırlayacak

 13 Kasım 2013, 11:39  

İzmir Şampiyonları Ağırlayacak

Türkiye Pist Şampiyonası'nın 7. Ayağı 23-24 Kasım tarihlerinde İzmir’de yapılacak. 2013 yılın şampiyonları da resmen belli olacak.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2013 yarış takviminde yer alan Türkiye Pist Şampiyonası'nın son ayağı 23-24 Kasım tarihinde İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde düzenlenecek. Sezonun son ayağı olması nedeniyle pilotlar için çok daha önemli olan yarışlar sonunda 2013 yılının şampiyonları belli olacak. İzmir Ülkü Motor Sporları Kulübü'nün organize edeceği Türkiye Pist Şampiyonası'nın 7. Ayak yarışında 1000 cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), Bayanlar Kupası ve 125 cc kategorilerinde yarışlar amansız bir mücadeleye sahne olacak. Sezonun son yarışı 23 Kasım Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. 24 Kasım Pazar günü ise 10 sınıfta şampiyonların belli olacağı yarışlar izleyenlere büyük heyecan yaşatacak.

Ülkü Yarış Pisti'nde yapılacak en önemli yarışlardan biri de TMF GP. 20 tur üzerinden koşulacak TMF GP'de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacak.

Öte yandan Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun kuracağı TMF Şov Takımı’nın seçmeleri de İzmir Ülkü Yarış Pisti’nin padok alanında yapılacak.

Bu haber 3015 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu