Kıbrıs Yarışına Katılacak Sporcularımızın Dikkatine - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Kıbrıs Yarışına Katılacak Sporcularımızın Dikkatine

 26 Şubat 2014, 11:40  

Kıbrıs Yarışına Katılacak Sporcularımızın Dikkatine

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış takviminde yer alan Sancaktepe Motosiklet Kulübü organizatörlüğünde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa’da yapılacak Türkiye Süpermoto Şampiyonası 1. Ayak yarışı'nın başvuru ve seyahat programı belli oldu.

 

- 15 – 16 Mart 2014 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa’da 2014 yılı Federasyonumuz faaliyet takviminde yer alan Türkiye Süpermoto Şampiyonası 1. Ayak yarışı Sancaktepe Motosiklet Kulübü organizatörlüğünde yapılacak olup, Lisans işlemlerinizin en geç 28 Şubat 2014 tarihine kadar federasyonumuz Ankara Merkez bürosuna göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca, yarışla ilgili online kayıtlar açılmıştır. 01 Mart 2014 tarihine kadar online başvurunun yapılması zorunludur. Belirtilen tarihten sonra online kayıt işlemi kapatılacaktır. (Online kayıt yaptırılırken mutlaka yanınızda size eşlik edecek mekaniker ve/veya yardımcılarınızı bildirmeniz gerekmekte olup, tıra yüklenecek olan motosikletinize ait şasi nosu belirtmeniz zorunludur.)

- Motosikletler organizatör kulüp tarafından 09 Mart 2014 Pazar günü tarihinde SAKARYA Akyazı sabah saat 09:00-11:00 arası Kenan Sofuoğlu pistinde, 13:00-15:00 saatleri arasında İSTANBUL toplantı noktası Via Port toprak otoparkında, 10 Mart 2014 tarihinde 09:00-13:00 saatleri arasında UŞAK supermoto pistinde Kıbrıs’a götürülmek üzere tıra yükleme yapılacaktır.

- Serbest antrenmanlar 14 Mart 2014 Cuma sabahı saat 09:00 – 17:00 saat aralığında yapılacak olup, bu nedenle sabah pistte olunacak şekilde seyahatinizi ayarlamanız gerekmektedir. Cuma günü antrenman için pisti kullanacak sporcular için pist işletmecisi tarafından antrenman ücreti olarak 50 TL alınacaktır.

- K.K.T.C’ne seyahat için TC Vatandaşı olan kişiler Nüfus Cüzdanlarını, TC Vatandaşı olmayan kişiler mutlaka Pasaportlarını yanlarında bulundurmak zorundadırlar. Ayrıca bu yarış için Kıbrıs’a gidecek olan sporcu, mekaniker ve velilerinin seyahat tarihlerini kapsayacak şekilde seyahat sigortası yaptırmaları zorunludur.

- Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapılacak konaklamalar 1 sporcu ve 1 mekaniker olmak üzere masrafları organizatör kulüp tarafından karşılanacak olup, bunun haricinde katılım olması halinde konaklama masrafları kendileri tarafından karşılanacaktır. Sporcu ve mekanikerlerin dışında konaklama yapacak kişiler en son 10 Mart 2014 tarihine kadar Acapulco Otel’den Berya Önder hanım (telefon 0 533 876 82 25) rezervasyon yaptırmak zorundadırlar.

- 16 Mart 2014 Pazar akşamı yarış bitiminde Pistle havaalanı arası (trafik olmadığı taktirde) yaklaşık 60 dk. sürmektedir. Bu mesafenin göz önünde bulundurularak dönüş seyahatinizi buna göre ayarlamanız gerekmektedir.

- Yarış bitimi Pazar akşamı konaklama yapmak isteyenler için adı geçen otelde konaklama ücreti yaklaşık iki kişilik odada kişi başı 145 TL otel teklif vermiştir. Konaklayacak olan yarışçılarımız önceden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

- Anlaşılmayan konular hakkında İrtibat kurulacak kişi Sultan Uyar Telefon 0 312 311 01 42


Yarış taslak programı için tıklayın.


Bu haber 2375 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu