Urla’da Enduro Zamanı - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Urla’da Enduro Zamanı

 25 Mart 2014, 12:58  

Urla’da Enduro Zamanı

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak Yarışı, 5-6 Nisan tarihlerinde İzmir Urla'da yapılacak.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2014 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası’na İzmir'in Urla ilçesindeki Titus-Feronia Doğa ve Motor Sporları ev sahipliği yapacak. Enduro Şampiyonası 2. Ayak yarışı 5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 12.00’de Urla Belediyesi Konferans Salonu’ndaki brifing ve ardından Urla Belediyesi önünde tanıtım startı ile başlayacak. Şampiyona daha sonra Urla Yağcılar Köyü Narlıbahçe mevkiindeki Titus Feronia Yarış Parkuru’nda süper test etabıyla devam edecek. Türkiye Enduro Şampiyonası 2. Ayak Urla Yarışı, 6 Nisan Pazar günü start alacak. İki turluk seyirci etabından sonra; insan - doğa mücadelesinin en görkemli örneklerinin sergileneceği zorlu bir parkurda yarış devam edecek. Zorlu Ekstrem Etabı, motosiklet severlere unutulmaz anlar yaşatacak ve yarışçılar üstün performanslarıyla ikinci ayak yarışına renk katacak.

Dört ayrı kategoride farklı gruplarda koşulacak en ekstrem motosiklet yarışlarından olan Enduro Şampiyonası'na Türkiye genelinden yaklaşık 90 yarışçının katılması bekleniyor.

Federasyonumuzun sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, DÜNYA OTİZM HAFTASI’nın kutlanacağı günlerde yapılacak olan yarışa; İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ve ODER katkıları ile otistik çocuklarımız da misafirimiz olarak katılacak. Magazin startı 5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 13:00’te Urla Belediyesi önünde verilecek, yarış startı ise 6 Nisan 2014 Pazar günü saat 11:00’de Titus Feronia tesislerinde, Ödül töreni ise saat 18:00’de yapılacak. Toplam 58.8 kilometrelik 3 etaptan oluşan yarışa ilk kez yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden de sporcular katılacak.

URLA YARIŞI EK YÖNETMELİĞİ Tıklayınız


PROTOKOL PROGRAMI

5 NİSAN CUMARTESİ
SAAT 12:00 YARIŞ BRİFİNGİ BELEDİYE MEYDANI
(İl Sağlık Müdürlüğü-ODER ile Birlikte Dünya Otizm Haftasıyla ilgili Etkinlik)
SAAT 13:00 MAGAZİN STARTI BELEDİYE MEYDANI
SAAT 14:30 SIRALAMA TURU YARIŞ ALANI EKSTREM TEST PARKURU

6 NİSAN PAZAR
SAAT 11:00 YARIŞ STARTI
SAAT 18:00 ÖDÜL TÖRENİ TİTUSFERONİA TESİSLERİBu haber 3494 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu