Özkaplan ve Bektaş'ın Çöl Mücadelesi Sürüyor - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Özkaplan ve Bektaş'ın Çöl Mücadelesi Sürüyor

 08 Nisan 2014, 15:05  

Özkaplan ve Bektaş'ın Çöl Mücadelesi Sürüyor

Abu Dabi Çöl Mücadelesi'nin en zorlu etabı olan Kasr El Sarab'ı Koray Özkaplan 3. ve Selçuk Bektaş ise 4. sırada tamamladı.

 

Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlenen 24. Abu Dabi Çöl Mücadelesi'nin 3. Etabını +450 sınıfında Koray Özkaplan 3., Selçuk Bektaş 4. sırada bitirdi. Rallinin 256 km. ile en zorlu etabı olan Kasr El Sarab'ı KTM 500 EXC motosikletiyle 05.30'30 ile geçen Koray Özkaplan bu sonuçla Genel Klasmanda kendi sınıfında 21.23'13'lük zamanıyla 4. sıraya yerleşti. Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyük çölü Liwa'da gerçekleşen üçüncü etapta kırmızı kum tepeleri üzerinde yorucu bir günü 05.45'36 ile geride bırakan Selçuk Bektaş ise kendi sınıfındaki 2. sırayı korudu.

Spormoto Dakar Türkiye Takımı’ndan Selçuk Bektaş, rallide motosiklet kategorisinde 30. ve Koray Özkaplan’da 36. sırada bulunurken, İngiliz Sam Sunderland yarışı lider götürüyor.

Abu Dabi'de düzenlenen Çöl Mücadelesi'nin 4. Etabı olan Nissan'da yarışçılar, çölün 379 km.'lik en çetin arazisinde büyük kum tepelerini aşacaklar.


Bu haber 1414 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı

Eğitmen Denklik Başvuru Sonuçları Açıklandı Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından Eğitmen Denklik Başvuru ve Eğitmen Kursuna Katılacakların Listesi Açıklan...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

MXGP OF TURKEY 2018 TANITIM


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu