Sujeti Şampiyonası'na Hazır Mısınız? - TMF - Türkiye Motosiklet Federasyonu
Ana Sayfa

Sujeti Şampiyonası'na Hazır Mısınız?

 15 Nisan 2014, 11:15  

Sujeti Şampiyonası'na Hazır Mısınız?

Türkiye Sujeti Şampiyonası’nın ilk yarışı 19-20 Nisan tarihlerinde Bodrum’da yapılacak.

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından bu sene şampiyona formatında düzenlenecek Türkiye Sujeti Şampiyonası’nın birinci ayağı 19-20 Nisan tarihlerinde Muğla ilinin Bodrum ilçesinde düzenlenecek. Bodrum Motosiklet Kulübü'nün ev sahipliğinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bodrum Belediyesi, Deniz Ticaret Odası, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Denizciler Derneği, 911 Arama Kurtarma Araştırma Derneği desteğiyle organize edilecek şampiyonanın ilk ayağı Kumbahçe sahilinde gerçekleştirilecek.

Bodrum Motosiklet Kulübü Başkanı Cevdet Erçik, kulüp olarak yarışa ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Yarışın ilçenin en güzel sahillerinden biri olan Kumbahçe'de yapılacağını bildiren Erçik, "Vatandaşlarımızı dalgalara meydan okuyan sporcularımızı izlemeye davet ediyoruz. Yarışta su üzerinde uçarak birbirinden zor hareketler yapan sporcuların şovuna tanık olacağız. 'Jet ski' olarak bilinen aracın sürüş tekniklerinin geliştirilerek gençler tarafından daha güvenli ve bilinçli kullanılmasını amaçlıyoruz" dedi.

Sezonun ilk yarışı 19 Nisan Cumartesi günü test sürüşleriyle başlayacak. 20 Nisan Pazar günü ise jetler dalgalara meydan okuyacak. Bodrum Kumbahçe sahilinde yapılacak yarışlarda izleyenler, adrenalin dolu dakikalara şahit olacak. Şampiyonanın ilk yarışına 5 kadın sporcunun yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden de sporcular katılacak.


Bodrum Yarış Programı için tıklayın.


Bu haber 2233 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
 

Etkinlik Haberleri

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Teknik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi 2018 Yılının ilk Teknik Kurul Toplantısı İzmir'de yapıldı.

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü

MXGP of Turkey Tanıtım Toplantısı Dünya Medyasında Büyük İlgi Gördü MXGP of Turkey tanıtım toplantısı dünya medyasında büyük ilgi görürken, yapılan haberlerde Türkiye'nin organiza...
TMF Vanda

BAŞKAN'DAN

 
Önemli Ricamız
1 İnsan 1 Bayrak 1 Ders
Yeniden Seçildik
Dindar Genç, Rol Model, KNN54

Vanda Çocuk Olmak
 
  
HAFTANIN VİDEOSU

İSTANBUL SX-SE BELGESELİ 2017


 

YAZARLAR

Hedefe Odaklanmak

Altyapı: Türkiye Motosiklet Federasyonu