- Güvenli ve İleri Sürüş Eğitimi Vermeye Yetkili Yasal Özel Öğretim Kurumları için Tıklayın

 

TMF  -  MEB  LİSANSLI  EĞİTMENLER
2022 YILI TMF ve MEB Okullarında   Eğitim
Vermeye lisanslı A-B-C Sınıfı Eğitmenlerimiz
  A Sınıfı
1 Ahmet Vehbi Ulusan A
2 Alp Altan Uğur A
3 Aybars Yüce A
4 Aykut Alkan A
5 Barış Esen A
6 Barış Özbaykal A
7 Burak Galip Akkurt A
8 Cüneyt Can SEVENGİL A
9 Deniz Geçer A
10 Derya Yüce A
11 Erkan Demirel A
12 Faruk Işıkkent A
13 Fulya Akçay A
14 Gökhan Günege A
15 Güney Nihat Gedik  A
16 Hakkı Murat Solmaz A
17 Halil Uğur Ertekin A
18 Hamdi Nezih Tütenek A
19 Hasan Çakmak A
20 İbrahim Us A
21 İlkan Gökyılmaz A
22 Korhan Aksoy A
23 Mehmet Çetin A
24 Mert Çakır A
25 Murat Kınay A
26 Mustafa Daşgın A
27 Önder Dişli A
28 Ragup Biloğlu A
29 Refik Can Eroskay A
30 Savaş ALATAŞ A
31 Tunca Özgürel A
32 uğur CİVANOĞLU A
33 Zafer Akçay A
34 Zafer Özdemir A
     
  B Sınıfı
1 Gökçe Koray Küden B
2 Levent Kulaçoğlu B
3 Sadun Şanal B
     
  C Sınıfı
1 Abdulkerim Arafa C
2 Abdullah Ahmet Apalı C
3 Abdullah Şimşek C
4 Batuhan Atıcı C
5 Burak Arafa C
6 Can Murat Göksu C
7 Cuma Şimşek C
8 Dilekhan Ekşi C
9 Doğançay Batuhan Çelikay C
10 Doruk İriş C
11 Emrehan Altınörs C
12 Fatih Demir C
13 Gökhan Altunsoy C
14 Hakan Varlı C
15 Hakkı Ünaldı C
16 Hasan  Burgaz  C
17 Hasan Dağlar Kaynaroğlu C
18 İlhan Güçlü C
19 İsa Kılınçkaya C
20 İsmail Ay C
21 Kaan Uzunoğlu C
22 Levent Arar C
23 Levent Pervane C
24 Mehmet Asilkan Tekin C
25 Mehmet Şimşek C
26 Muhittin Öztürk C
27 Mustafa Kerim Dağlı C
28 Mustafa Mermerci C
29 Muzaffer Ergün C
30 Oğuzhan Uçar C
31 Öztan Ertan C
32 Rıza Halil Kınalı C
33 Sabiha Sezi Toprakçı C
34 Sait Bayram C
35 Salih Mert Kahraman C
36 Süleyman Aydın C
37 Süleyman Caner Akçakaya C
38 Ufuk Soner Şenel C
39 Yağız Çetir C
40 Yakup Polat C
41 Yasin Beyazıt C
42 Yasin Şengün C
43 Yılmaz Evgin                                    C
44 Yusuf Akkaya C
45 Zahit Yüksel C
46 Zeynep Barutçu C
     
     
2022 Lisanslı   A-B-C  Eğitmenlerimizin listesidir.    
 Gerekli şartları karşılamaya devam eden Eğitmenlerimiz  güncellenecektir.
     
                   TMF  EĞİTMENLERİ
TMF bünyesindeki eğitimlerde görevlendirilir
1 Ahmet Yılmaz  
2 Aydın Korkmaz  
3 Bülent Dönmez  
4 Caner Atagün  
5 Coşkun Hepmayda  
6 Ertan Pehlivan  
7 Faysal Şefkatlioğlu  
8 Fethi Tan  
9 Hakan Turgut  
10 Halil İbrahim Ada  
11 İhsan Burak Ercan  
12 Kamil Tuncer  
13 Kemal Celaleddin ALİBEŞEOĞLU  
14 Koray Atmaca  
15 Metehan Yılmaz  
16 Mevlüt Kolay  
17 Murat Bayram  
18 Murat Denizhan  
19 Mustafa İmece  
20 Namık Kutlu  
21 Nihat Taşkın  
22 Ogun Baysan  
23 Okan Alp  
24 Özgür Çiçek  
25 Rahmi Barutçu  
26 Sadık Özdemir  
27 Sadi Gültek  
28 Salih ŞİMŞEK    
29 Selim Ergeçer  
30 Semih Özdemir  
31 Serkan Özdemir  
32 Şükrü Şimşek  
33 Tayfun Gülhan  
34 Ümit Salkım  
35 Yaşar Murat Ozan        
36 Yunus Uçar  
37 Yüksel Musaoğlu  
38 Yusuf Güder  
39 Zeki Başaran