1.ADIM: Sporcular, İl/ilçe Müdürlüklerinden lisans belgesi aldıktan sonra Federasyon Yarışa Katılım Şartlarını yerine getirip, lisans işlemlerinin tamamlanması sonrasında sezon içinde kullanacağı motosiklet numarasını aşağıda yer alan Branş Sorumluları ile iletişime geçip sisteme kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

2.ADIM: Motosiklet numarası tanımlandıktan sonra; sporcu www.tmf.org.tr web sitesinin sağ üst kısmında bulunan “KULLANICI GİRİŞİ” butonuna TC Kimlik Numarası ve geçerli şifresini yazarak ilgili branşa ait yarış online kaydını oluşturması gerekmektedir.

3.ADIM: Ferdi Lisanslı sporcular; yukarıda belirtilen 1.Adımı oluşturduktan sonra, kullanıcı profilinizi oluşturmak için info@tmf.org.tr mail adresine evraklarınızı (Lisans, Yarışma Taahhütnamesi, Ferdi Kaza Sigortası) gönderip, TMF’nin Ankara Merkez Ofisi 0312 311 01 42 nolu telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Kullanıcı profiliniz oluşturulduktan sonra 2. Adımda belirtilen şekilde ilerlemeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT:  Katılacağınız yarış için en geç yarıştan önceki son Perşembe günü saat 18:00’e kadar faal halde bulunan yarışçı kayıt sistemi üzerinden sizden istenen bilgileri doldurarak online kayıt yaptırmanız zorunludur. Bu işlem yarış idari kayıt sürecinde size kolaylık sağlayacağı gibi işleminizin de kısa bir sürede tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Yukarıda belirtilen süre içerisinde online kaydını yaptırmayan sporculardan, yarış kayıtlarını idari kontrol esnasında yaptırmaları halinde 1.700 TL ceza ücreti alınacaktır.

ONLİNE KAYIT işlemleri ile beraber organizatör kulüp banka hesabına SİGORTA ÜCRET BEDELİ (1.000 TL) yatırılması zorunludur.

Yarış öncesi ONLİNE KAYIT yapmayan ve SİGORTA ÜCRET BEDELİ yatırmayan sporcu yarışa kabul edilmeyecektir.

Organizatör kulüp tarafından Perşembe günü ödeme yapan sporcu sayısı kadar 3.Şahıs Kaza sigorta poliçesi yaptırılacak olup, Perşembe gününden sonra herhangi bir sporcu kaydı alınmayacaktır.

16 yaş altı (2008 yılı ay itibariyle yarış tarihi sonrasında doğanlar) ve kadın sporculardan sigorta ücreti alınmayacaktır. 

Organizatör kulüp banka bilgileri

Hesap adı :

İban No :

Açıklama : Sporcu Ad-Soyad-TC No


*Online kayıt sistemine dekont yükleme zorunluluğu getirilmiştir.
Online kayıt yapmadan önce dekontunuzu hazır hale getirmeniz gerekmektedir.
Kaydınızın tamamlanması için doğru dekont yüklemeniz gerekmektedir.
Yanlış dekont yüklemelerinde cezai işlem uygulaması yapılacak olup yarış kaydı alınmayacaktır.

 

MOTOSİKLET NUMARASI ALMAK İÇİN

Not: Mesai saatleri (09:00-17:00) içerisinde arayınız.

(Enduro, SüperEnduro, Atv) -  FIRAT ÇAKIROĞLU  Telefon No: 0535 317 78 71                 

(Pist) - BAHADIR BATIR - Telefon No: 0532 462 27 77

(Motokros) - ZEYNUR ÖZTÜRK - Telefon No: 0538 985 69 77

(Sujeti-Flyboard) - HARUN ÖZER - Telefon No: 0532 770 08 66

(Drag) - YUSUF GÜDER - Telefon No: 0 505 837 91 08

(Süpermoto) - AHMET ÖZSU  - Telefon No: 0 535 661 19 17