1.ADIM: Sporcular, İl/ilçe Müdürlüklerinden lisans belgesi aldıktan sonra Federasyon Yarışa Katılım Şartlarını yerine getirip, lisans işlemlerinin tamamlanması sonrasında sezon içinde kullanacağı motosiklet numarasını aşağıda yer alan Branş Sorumluları ile iletişime geçip sisteme kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

2.ADIM: Motosiklet numarası tanımlandıktan sonra; sporcu www.tmf.org.tr web sitesinin sağ üst kısmında bulunan “KULLANICI GİRİŞİ” butonuna TC Kimlik Numarası ve geçerli şifresini yazarak ilgili branşa ait yarış online kaydını oluşturması gerekmektedir.

3.ADIM: Ferdi Lisanslı sporcular; yukarıda belirtilen 1.Adımı oluşturduktan sonra, kullanıcı profilinizi oluşturmak için info@tmf.org.tr mail adresine evraklarınızı (Lisans, Yarışma Taahhütnamesi, Ferdi Kaza Sigortası) gönderip, TMF’nin Ankara Merkez Ofisi 0312 311 01 42 nolu telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Kullanıcı profiliniz oluşturulduktan sonra 2. Adımda belirtilen şekilde ilerlemeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT:  Katılacağınız yarış için en geç yarıştan önceki son Perşembe günü saat 23:59’a kadar faal halde bulunan yarışçı kayıt sistemi üzerinden sizden istenen bilgileri doldurarak online kayıt yaptırmanız zorunludur. Bu işlem yarış idari kayıt sürecinde size kolaylık sağlayacağı gibi işleminizin de kısa bir sürede tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Yukarıda belirtilen süre içerisinde online kaydını yaptırmayan sporculardan, yarış kayıtlarını idari kontrol esnasında yaptırmaları halinde 1.100 TL ceza ücreti alınacaktır.

 

MOTOSİKLET NUMARASI ALMAK İÇİN

FIRAT ÇAKIROĞLU (Enduro, Süper Enduro, Atv) Telefon No: 0535 317 78 71                 

BAHADIR BATIR (Pist) Telefon No: 0532 462 27 77

ZEYNUR ÖZTÜRK (Motokros) Telefon No: 0538 985 69 77

HARUN ÖZER (Sujeti-Flyboard) Telefon No: 0532 770 08 66

AHMET ÖZSU (Süpermoto)