Afyon'un Tanıtımı Motobike Fuarın'da Yapıldı

Afyon'un Tanıtımı Motobike Fuarın'da Yapıldı

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Afyonkarahisar'da düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyonası ile Afyon Spor ve Motosiklet Festivali'nin tanıtımı İstanbul Motobike Fuarı'nda yapıldı.

Motosiklet tutkunlarının bir araya getiren ve 100 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlayan Motobike İstanbul fuarında Dünya Şampiyonası’nın tanıtım standı büyük ilgi gördü. Tanıtım standında 4 gün boyunca binlerce motosiklet severe Afyonkarahisar ilinin tanıtımı ve Afyon Motosiklet Festivali ile ilgili bilgiler verildi.

Afyonkarahisar ve Dünya Motokros Şampiyonası'na ilginin arttığını belirten Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, "Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde gerçekleştirilen Dünya Motokros Şampiyonası'nı bu yıl üçüncü kez düzenleyeceğiz. Fuar boyunca Afyonkarahisar’ın ve organizasyonumuzun tanıtımlarını yaptık. Motosiklet camiasının her alanındaki bireyi artık Afyon’u ve Dünya Şampiyonası’nı çok iyi biliyor. Fuarı yüzbinden fazla insan ziyaret etti. Bizde geçen yıl Afyonkarahisar'da 40 binden fazla izleyici ağırlamıştık. Bu yıl bu hedefi 100 bin olarak belirledik. Dünya Motokros Şampiyonası ve Afyon Motosiklet Festivali’nde 7'den 70'e herkesi ağırlayacağız.” dedi.

Fuarın açılışını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile Sakarya Milletvekili ve Dünya Supersport Şampiyonu eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu yapmıştı.

BİLETLER PASSO.COM.TR’DE SATIŞTA

Dünya Motokros Şampiyonası ile Afyon Spor ve Motosiklet Festivali’nin biletleri paso.com.tr’den satışına başlandı. Üç gün tek bilet uygulanacak etkinlik biletleri indirimli olarak 50 TL’den satışa sunuldu. Etkinlik kapsamında Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP), Dünya Motokros Şampiyonası (Gençler), Dünya Kadınlar Şampiyonası, Avrupa Motokros Şampiyonası’nın yer aldığı 4 büyük yarış, ile Afyon Motosiklet ve Spor Festivali kapsamında Retrobüs, Necati ve Saykolar, Haluk Levent ve Mustafa Ceceli Konserleri, hediye çekilişler ve birçok ücretsiz aktivite yer alacak.

 

Etkinlikler ile ilgili bilgi için www.turkeymxgp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu sayfa 773 kez okundu

RESİMLER