Afyonkarahisar'a Bir Ödül Daha

Afyonkarahisar'a Bir Ödül Daha

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Afyonkarahisar’da yapılan Dünya Motokros Şampiyonası Türkiye etabına organizasyon tarafından bir ödül daha verildi.
Afyonkarahisar’da Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Eylül ayında düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası Türkiye organizasyonu ‘En İyi Altyapı’ ödülünün ardından 2019 yılının ‘En İyi Padok’ ödülüne layık görüldü. Dünya genelinde 18 ayaktan oluşan şampiyona sonunda, organizatörler arasında yapılan değerlendirmeye göre Türkiye etabına ‘En İyi Padok’ ödülü verildi. 
Hollanda’da Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) Başkan Yardımcısı Jacques Bolle ve Youthstream Başkanı Giuseppe Luongo’nun ev sahipliğinde yapılan 2019 MXGP Ödülleri törenine, Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanları Ogün Baysan, Mahmut Nedim Akülke, Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Youthstream CEO'su David Luongo, FIM Avrupa Başkanı Martin De Graaff ile çok sayıda davetli katıldı.
MXGP’de 2019 yılını şampiyon olarak tamamlayan Tim Gajser (MXGP) ve Jorge Prado’nun (MX2) şampiyonluk ödüllerini aldığı törende, ‘En İyi Padok’ ödülünü TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner’e, Youthstream CEO'su David Luongo takdim etti.


Bu sayfa 300 kez okundu

RESİMLER