Aytemiz'den Büyük Destek

Aytemiz'den Büyük Destek

Aytemiz, İç İşleri Bakanlığı’na bağlı olarak, valiliklerin izni ve koordinasyonuyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çatısı altında, ihtiyaç sahiplerine hizmet vermek için Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) desteği ile kurulan 1.000 kişilik gönüllü motosiklet gücünün akaryakıt ihtiyaçlarını karşılıyor.

Tüm toplumu etkileyen COVID-19 salgını sürecinde hayatımızın aksamadan devam etmesi ve halkın akaryakıt ihtiyacını kesintisiz olarak sağlayabilmek için çalışan Aytemiz, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun desteği ve valiliklerin izni ve koordinasyonuyla ihtiyaç sahiplerine gönüllü hizmet verecek olan “Bin Motosikletli Gönüllü” projesinin akaryakıt ihtiyacını karşılıyor.

Aytemiz Genel Müdürü Erol Varlık projeye verdikleri destekle ilgili olarak “Dünya çapında yaşadığımız pandemi sürecini ülkemiz adına en az hasarla atlatmak için Aytemiz olarak biz de üzerimize düşen görevleri eksiksizce yerine getirmeye çalışıyoruz. Virüsün yayılımını önleme sürecinde, yaş kısıtlarına takılan ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın sokağa çıkmaması konusunda devletimizin aldığı önlemler çerçevesinde bu kitlenin özellikle sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağı konusu da gündeme geldi. Aytemiz olarak bu vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için biz de sorumluluk üstlenmek istedik. Motosiklet kullanıcılarının dostu bir şirket olarak bu kez de, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun desteğiyle ihtiyaç sahiplerine hizmet verecek olan bin kişilik gönüllü motosiklet kullanıcısının akaryakıtlarını karşılayarak vatandaşlarımıza fayda sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm bu fedakarlıklar, önlemler ve desteklerle, sevdiklerimizle bir arada olacağımız günlerin en kısa sürede geri gelmesini umuyor ve evde kalmaya devam ediyoruz.” dedi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar Aytemiz’in ‘Bin motosikletli gönüllü’ projesine verdiği destekle ilgili olarak “İç İşleri Bakanlığı’na bağlı valiliklerin izni ve koordinasyonuyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çatısı altında, ihtiyaç sahiplerine gönüllü olarak hizmet vermek için federasyonumuzun desteği ile 1.000 kişilik gönüllü bir motosiklet takımı kurduk. Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı bir federasyonuz ve başta sporcularımız, hakemlerimiz ile diğer kurullarda yer alan arkadaşlarımız da gönüllü oldular. Projenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan akaryakıt desteğini ise üç yıl önce “Motorcu Dostu Trafik” sosyal sorumluluk projesinde yollarımızın kesiştiği Aytemiz sağlıyor. 1.000 gönüllü motosiklet kullanıcısının üstleneceği bu çok önemli görevde, akaryakıt ihtiyaçlarını Aytemiz’in karşılayacak olmasından dolayı çok memnunuz.” dedi.

 

Gönüllülerimizin yapması gereken, istasyonlardan temin edilen Aytemiz Puan kartları ile https://www.aytemiz.com.tr/aytemiz-kart/kod-kullanım-sureci linkindeki adımları takip ederek gerçekleştirmek.

Kod temini ve detaylar için 0549 424 3396 whattsapp hattımıza mesaj atabilirsiniz


Bu sayfa 1139 kez okundu