Başkent'te Ekstrem Heyecan!

Başkent'te Ekstrem Heyecan!

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve MXGP of Turkey işbirliği ile Ankara’da ilk defa AVM Ekstrem Motosiklet Spor Festivali, 4-5 Ağustos tarihlerinde Podium Ankara  Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek. TMF tarafından kurulacak özel ekstrem pistte ödüllü  Süper Enduro etkinliği ve akrobasi sporcuları  ile gün boyu adrenalin dolu motosiklet gösterilerinin yanı sıra simülasyon oyunları ve stant alanları ile motosiklet severler Podium  Ankara AVM’de bir araya gelecek. TMF koordinatörlüğü’nde düzenlenecek etkinliğe Dünya Motokros Şampiyonası Türkiye ekibi de (MXGP of Turkey) destek verecek.

04 Ağustos Cumartesi günü (11:00-20:00) başlayacak ekstrem enduro heyecanı, 5 Ağustos Pazar günü (10:00-18:30) tamamlanacak. Süper Tur GP sonuçlarının açıklanması ile ödüllerin sporculara verileceği törenin ardından CEZA'nın açık hava konseri ile festival tamamlanacak.

DERECEYE GİREN SPORCULARA PARA ÖDÜLÜ

Etkinlik için oluşturulacak 3 farklı sınıfta ilk dört dereceye girecek 12 sporcunun birincileri 1.200 TL İkincileri 1.000 TL Üçüncülerİ 750 TL Dördüncüleri de 400 TL para ödülü alacak.

Ankara dışından Podium Ekstrem Motosiklet Spor Festivali’ne katılacak 30 sporcuya konaklama ve yol desteği verilecektir. Online kayıt yaptıran yarışçılar 0532 709 9628 numaralı telefondan Fatih GEREN ile görüşüp, kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir.

 

BİLET ALMAK İÇİN Tıklayın

Festival günü motosikleti ile gelene festival bileti hediye!


Bu sayfa 1659 kez okundu