Dev Organizasyona Büyük İlgi

Dev Organizasyona Büyük İlgi

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ikinci kez düzenlenen Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) basında geniş yer buldu. 40 Bin kişinin ziyaret ettiği MXGP Türkiye ve NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali gerek yerel basın,  gerekse ulusal basın, Dünya Motokros Şampiyonası’na geniş yer verdi. Üç gün süren etkinlikleri gazete, televizyon ve internet medyası, ‘Afyon’da Şölen” olarak değerlendirirken,  ilimizden de övgüyle bahsetti. 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, Afyonkarahisarın ve ülkemizin tanıtımı adına dev organizasyon öncesi ve sonrasında Dünya Motokros Şampiyonası’na yer veren tüm yazılı ve görsel basına teşekkür etti.

EKONOMİYE CİDDİ KATKI SAĞLADI

Organizasyonunun ikinci kez düzenlenmesinin büyük bir başarı olduğuna dikkat çeken Başkan Zeybek, “Bu başarı Afyonkarahisarlılar’ın dır. Emeği geçen herkese hemşehrilerim adına teşekkür ederim” dedi.  Şampiyonanın Afyonkarahisar ekonomisine ve ticaretine ciddi bir katkı sağladığını söyleyen Belediye Başkanı Zeybek, Şampiyona’nın ülkemizin ve ilimizin tanıtımına büyük katkı sağladığını ifade etti. 

BAŞKAN’DAN TEŞEKKÜR

Şampiyonanın Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenmesinin organizasyona büyük değer kattığını söyleyen Başkan Zeybek, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Afyonkarahisar Valimiz Mustafa Tutulmaz’a, Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven’e, İl Genel Meclisi Başkanımız Burhanettin Çoban’a, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanımız Bekir Yunus Uçar’a kamu kurum ve kuruluşlarımıza, işadamlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, federasyon yetkililerimize ve belediye personeline emeklerinden dolayı teşekkür etti.


Bu sayfa 465 kez okundu

RESİMLER