Duyuru ve Teşekkür

Duyuru ve Teşekkür

Türkiye Motosiklet Federasyonu ailesi olarak her zaman Aziz Milletimizin hizmetine adanmış tüm sosyal sorumluluk projelerinin ya sahibi ya da destekçisi olmak için azami çaba gösterdik.

Bu noktada sosyal dayanışmaya en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde TMF ailesi olarak, sokağa çıkma yasağı uygulama günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın destekçisi olmak için 1000 gönüllü motosiklet tutkununu davet ettik.

Bu davete başvuru süresi dolmadan binlerce başvuru geldi.

Yüreklere dokunan hassasiyet mesajlarıyla dolu bütün gönüllü motosiklet tutkunlarına minnettar olduğumuzu ifade ediyor, sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Bu noktada, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun, Türkiye Motosiklet Federasyonu ailesine teşekkür ve hizmet etmek talebimizi tensipleri ile ülke genelinde sokağa çıkma yasağı günlerinde, gönüllü hizmet isteyen motosiklet tutkunlarının listesi, İçişleri Bakanlığımız yetkililerince ilgili valiliklere gönderilmiştir.

Her il Valiliğince ihtiyaç duyulması halinde gönüllü motosiklet kullanıcıları valilikler tarafından aranmak suretiyle göreve davet edileceklerdir.

Tüm dünya ülkeleri için olduğu gibi ülkemiz için de bu zor günlerin biran evvel bitmesi umudu ve duasıyla tüm motosiklet ailesine tekrar sonsuz teşekkür ediyoruz...


Bu sayfa 1710 kez okundu