Enduro'da Sezon Kemer'de Devam Edecek

Enduro'da Sezon Kemer'de Devam Edecek

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın 3. Ayak yarışı, uzun bir aradan sonra Antalya Kemer’in eşsiz doğasında yapılacak. Sezonun  üçüncü mücadelesi 9-10 Kasım tarihlerinde Kemer Enduro Motosiklet Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenecek. Yarışlar, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışı kapsamında organize edilecek.

Coğrafi yapısı ile motor sporlarına en elverişli turizm merkezlerinden birisi olarak dikkat çeken Kemer, Sea to Sky Enduro yarışları ile dünyada kendisinden sıkça söz ettiriyor. 9-10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın Kemer yarışına ülkemizin çeşitli bölgelerinde yüzlerce endurocu katılacak. Türkiye’nin en iyi endurocularını bir araya getirecek şampiyonada yarışçılar, ekstrem parkurda izleyenlere adrenalin dolu bir gün yaşatacak.

Kemer Enduro Parkuru çam ağaçlarıyla çevrili, atlama rampaları, kaya geçişleri ile derin vadilerin yer aldığı yüksek kondisyon isteyen bir yarış parkuru olarak dikkat çekiyor. İzleyenlere kolayca ulaşım imkânı sağlayan yarış parkurunda Türkiye'nin dört bir yanından gelen yarışçılar, Kemer’in muhteşem doğasının içinde kıyasıya mücadele edecek.

9 Kasım Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanları ektsrem parkurunda yapılacak. 10 Kasım Pazar günü Kuzdere Enduro parkuru hem motosiklet hem de ATV’ler zorlu bir mücadeleye tutulacak.

Yarışın magazin startı saat 13:00'da Kemer Saat Kulesi önünden verilecek.

 

KEMER DETAYLI YARIŞ PROGRAMI Tıklayın


Bu sayfa 1197 kez okundu