Erciyes Cup'ta Muhteşem Final

Erciyes Cup'ta Muhteşem Final

İstikbal SNX TÜRKİYE ile birlikte ilk kez düzenlenen Erciyes Cup Motosnow ve ATV yarışında kazananlar belli oldu. Üç kategoride yapılan yarışlar, Kayseri Erciyes Kayak Merkezi'nde düzenlendi. Türkiye'nin yıldız yarışçılarının katıldığı Erciyes Cup'ta 54 sporcu üç kategoride mücadele etti.

Motosnow 250cc Altı kategorisinde Mert Koç birinci, İbrahim Ercansungur ikinci ve Muratcan Köse üçüncü oldu. Motosnow 251cc Üstü kategorisinde Aleksandr Kurashev yarışı önde tamamlarken, Arif Şişman ve Mustafa Resul Kurtuluş ilk üçe giren isimler oldu.

ATV kategorisinde ise Burak Kaya damalı bayrağı ilk sırada görürken, Mesut Şen ikinci ve Ahmet Kaan Dengizek ise üçüncü sırada yer aldı.

Uluslararası Motosporları Federasyonu (FIM) ve Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun (TMF) organizasyonunda Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Spor Toto, Kayseri Erciyes AŞ, SASAD destekleriyle yapılan İSTİKBAL SNX Türkiye, Erciyes Kayak Merkezi’nin ev sahipliğinde düzenlendi. Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası İstikbal SNX Türkiye, Bellona, Boyteks, HES Kablo ve RHG Enertürk Enerji, ANLAS, İzeltaş, ECC Tur, Power App, Radisson Blu Mountain Erciyes ve Volta’nın sponsorluğunda gerçekleştirildi.

 

ERCİYES CUP SONUÇLARI Tıklayın


Bu sayfa 622 kez okundu

RESİMLER