Motokrosta Heyecan Çatalca’da Yaşanacak

Motokrosta Heyecan Çatalca’da Yaşanacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2022 yarış takviminde yer alan Türkiye LIQUI MOLY Motokros Şampiyonası'nın üçüncü ayağı 30-31 Temmuz tarihlerinde Çatalca’da düzenlenecek. Çatalca Belediyesi’nin destekleriyle Yeditepe Motokros Parkuru'nda yapılacak sezonun üçüncü mücadelesine İstanbul, İzmir, Kocaeli, Muğla, Antalya, Sakarya ve Bursa başta olmak üzere bir çok ilden sporcular katılacak.

LIQUI MOLY’nin isim sponsorluğunda Yeditepe Motor Sporları Kulübü tarafından Çatalca Nakkaş mahallesinde yer alan parkurda yapılacak Türkiye Şampiyonası, MX1, MX2, MX2 Junior, MX, 85cc, 65cc, 50cc, Kadınlar, Senior ve Veteran sınıflarında düzenlenecek.

Yeditepe Motokros Parkuru'nda yüksekliği 6 metreyi bulan atlayışların gerçekleşeceği yarışı çok sayıda seyircinin takip etmesi bekleniyor. Toprak parkurda, nefes kesen mücadeleler seyirciler için görsel bir şölene dönüşecek.

30 Temmuz Cumartesi serbest ve sıralama antrenmanlarının yapılacağı şampiyonanın 3. ayağı, 31 Temmuz Pazar günü saat 10:00’dan itibaren birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olacak.

 

ÇATALCA YARIŞ PROGRAMI Tıklayın

TMF TOKEN ÖDÜL DAĞILIMI Tıklayın

 


Bu sayfa 688 kez okundu