Razgatlıoğlu'nun Gözü Kürsüde

Razgatlıoğlu'nun Gözü Kürsüde

Milli sporcularımız Toprak Razgatlıoğlu ve Bahattin Sofuoğlu hafta sonu İtalya’da Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek.

Dünya Superbike Şampiyonası’nda sezonun 5. Ayağı İtalya’da 10-11-12 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu, İmola pistinde (4,936 km) Turkish Puccetti takımıyla mücadele edecek. Razgatlıoğlu, 10 Mayıs Cuma günü serbest antrenmanlara, 11 Mayıs Cumartesi günü öğleden önce Superpole’de ter dökecek. İtalya ilk yarışı (19 tur) Cumartesi günü TSİ 15:00’da, ikinci yarış (19 tur) ise 12 Mayıs Pazar günü TSİ 15:00’da start alacak.

İtalya yarışını değerlendiren Razgatlıoğlu, “Çok zorlu sektörlerin bulunduğu, teknik bir pist olan Imola'da yarışmaktan mutluyum. Bu yolda güçlü olmak için doğru ayara sahip olmalısınız. Üç yarış için doğru ayarı bulmak için Cuma günkü antrenmanlarda çok iyi çalışmamız gerekiyor. Elf grubunu pistte temsil etmekten onur duyuyorum ve İtalyan hayranlarımızın önünde hem Total Italia hem de ekibim için iyi sonuçlar almayı umuyorum” dedi.

BAHATTİN SOFUOĞLU SUPERSPORT300’DE

Genç sporcumuz Bahattin Sofuoğlu, 10-12 Mayıs tarihlerinde İtalya’nın İmola pistinde (4,936 km) Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda ter dökecek. Turkish Puccetti takımıyla ülkemizi temsil eden Sofuoğlu, 10 Mayıs Cuma günü serbest antrenmanlara, 11 Mayıs Cumartesi günü de Superpole çıkacak. Sezonun 11 turluk üçüncü ayağı 12 Mayıs Pazar günü TSİ 16:15’te başlayacak.


Bu sayfa 408 kez okundu