Süpermoto Şampiyonası Uşak'ta Start Alıyor

Süpermoto Şampiyonası Uşak'ta Start Alıyor

Türkiye Süpermoto Şampiyonası’nda sezonun ilk ayak yarışları Uşak’ta yapılacak.

Uşak, Türkiye Süpermoto Şampiyonası’nda sezonun 1. ve 2. ayak yarışlarına 13-14 Temmuz tarihlerinde ev sahipliği yapacak. Uşak Belediyesi Süpermoto Pisti’nde organize edilecek sezonun açılış mücadelesinde Ohvale MiniGP Kupası’nda da büyük heyecan yaşanacak.

Türkiye Süpermoto Şampiyonası'nın 1. ayağında Süpermoto Open, Süpermoto Senior, Süpermoto  S3, Gençler 85cc, 65cc ve 50cc sınıflarında yarışlar düzenlenecek. 13 Temmuz Cumartesi günü yapılacak serbest antrenmanların ardından, sıralama antrenmanlarına geçilecek ve aynı gün ilk ayak yarışları koşulacak. 14 Temmuz Pazar günü ise birbirinden çekişmeli ikinci ayak yarışları Uşak Belediyesi Süpermoto Pisti’nde start alacak.

En keskin virajlarda büyük çekişmeyle geçen süpermoto yarışlarının yanı sıra MiniGP Kupası’nda da sezonun ilk yarışları düzenlenecek. MiniGP Kupası’nda minik sporcular yeteneklerini sergilemeye çalışacaklar.

 

ÖNEMLİ DUYURU

Federasyonumuz yarış takviminde yer alan tüm yarışların ONLİNE KAYIT kapanma saati her yarış öncesi Perşembe günü saat 18:00’e alınmıştır.

ONLİNE KAYIT sistemine dekont yükleme zorunluluğu getirilmiştir. SİGORTA ÜCRET BEDELİ (1.000 TL)’dir.

16 yaş altı (2008 yılı, ay itibariyle yarış tarihi sonrasında doğanlar (05.07.2008 sonrası doğumlular) ve kadın sporculardan sigorta ücreti alınmayacaktır.

Online kayıt yapmadan önce dekontunuzu hazır hale getirmeniz gerekmektedir.

Kaydınızın tamamlanması için doğru dekont yüklemeniz gerekmektedir.

Yanlış dekont yüklemelerinde cezai işlem uygulaması yapılacak olup yarış kaydı alınmayacaktır.

 

(TÜRKİYE SÜPERMOTO ŞAMPİYONASI 1.AYAK UŞAK YARIŞI)

TÜRKİYE MOTOSİKLET FEDERASYONU

Banka: Garanti Bankası 

IBAN:TR93 0006 2000 7110 0006 2985 52

Açıklama: Sporcu Ad-Soyad-TC No

 

UŞAK YARIŞ PROGRAMI Tıklayın


Bu sayfa 287 kez okundu