TMF, HESTOUREX'te Büyük İlgi Çekti

TMF, HESTOUREX'te Büyük İlgi Çekti

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleşen ANFAŞ Expo Center'de düzenlenen, Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve Sergisi'nde (HESTOUREX 2019)  Türkiye Motosiklet Federasyonu standı ile sporcumuz Birkan Polat'ın motosiklet gösterisi büyük ilgi gördü.

Antalya ANFAŞ EXPO Center’daki fuarda Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Dünya Motokros Şampiyonası MXGP standı büyük ilgi gördü. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Gençlik ve Spor İl Müdürleri, Federasyon başkanları, üst düzey idareciler, basın mensupları ve yabancı misafirler ile motosiklet meraklıları standımızı ziyaret etti. Stantta ziyaretçilere Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve Asbaşkan Mahmut Nedim Akülke, Dünya Motokros Şampiyonası ve federasyon çalışmaları hakkında bilgi verdi.

BİRKAN POLAT’TAN MOTOSİKLET ŞOVU

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, HESTOUREX’in açılışını yaptıktan sonra sporcumuz Birkan Polat’ın motosiklet gösterisini izledi. Bakan Kasapoğlu ve protokol üyeleri Polat’ı tebrik etti. Ülkemizin akrobasi alanında en iyilerinden olan Birkan Polat, fuar boyunca motosiklet gösterisi yaptı.

 

 

 


Bu sayfa 233 kez okundu

RESİMLER