TMF Kulüpler Toplantısı Antalya’da Yapıldı

TMF Kulüpler Toplantısı Antalya’da Yapıldı

Türkiye Motosiklet Federasyonu’na bağlı kulüplerin yer aldığı 2020 TMF Kulüpler Toplantısı Antalya’da yapıldı. TMF Kulüpler Toplantısına Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, Teknik Asbaşkan Ogün Baysan, İdari Asbaşkan Mahmut Nedim Akülke, TMF Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Kurul Üyeleri, Kulüp temsilcileri ile milli sporcular Toprak Razgatlıoğlu ve Asrın Rodi Pak katıldı.

TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar, “Kulüp istişare toplantımızı Antalya’da gerçekleştirdik. Son derece verimli bir toplantı oldu. Ülkemizin her bölgesinden kulüp başkanları ve temsilcilerini ağırladık. Uluslararası ve ulusal organizasyonlarımızı daha iyi organize edebilmek için önemli kararlar aldık. Motosiklet sporuyla ülkemizin tanıtımını çok daha güzel yerlere taşıma adına büyük bir çaba içerisinde olacağız. İstişare toplantısında alınan kararların 2020 sezonunda Türk motor sporları camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Toplantıya katılan herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Sakarya Milletveli ve Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu, milli sporcular Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Deniz Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Asrın Rodi Pak’ın son durumları hakkında bilgiler vererek, sporcularımızın dünya pistlerinde ülkemizi başarıyla temsil edeceklerini belirtti.

Toplantıda, 2019 yılının genel bir değerlendirmesi yapılarak gerçekleştirilen faaliyetler ve kulüplerin idari yapılanması hakkında bilgilendirme yapıldı. Kulüp temsilcilerinin sunumlarının yanı sıra tek tek söz verilerek fikir, görüş ve önerileri alınarak toplantı sona erdi.

Öte yandan 2020 takvim çalışması ile branş kurallarının görüşüldüğü TMF Teknik Kurul Toplantısı’da Antalya’da düzenlendi.


Bu sayfa 1058 kez okundu

RESİMLER