Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Bergama'da

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Bergama'da

İzmir’in Bergama ilçesi 26-27 Haziran tarihlerinde Türkiye Süper Enduro Şampiyonası'nın ikinci ayağına ev sahipliği yapacak.

Dört ayaktan oluşan Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışı 26-27 Haziran tarihlerinde Bergama’da Bergama Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleştirilecek. Seyir keyfi yüksek ve çok çekişmeli geçen yarışlar Bergama Süper Enduro Parkuru’nda yapılacak. Ülkemizin en iyi endurocuları Türkiye Şampiyonası’na puan veren yarışlar için bütün hünerlerini sergileyecek. Sporcular, Super EnduroGP, Enduro Prestij (EP), Enduro Usta (EU), Enduro Hobi (EH), Enduro Genç (EG) ve Enduro Veteran (EV) sınıflarında mücadele edecek. Özenle hazırlanan Süper Enduro parkurunda hem sporcular hem de izleyenler toplu startların yer alacağı yarışlarda keyifli anlar yaşayacak.

Sezonun ikinci mücadelesi 26 Haziran Cumartesi günü antrenman ve sıralama yarışının ardından ilk etap mücadeleleri ile başlayacak. 27 Haziran Pazar günü ise sporcular, 2. ve 3. Etap yarışlarında ter dökecek.

Öte yandan yarışın idari ve teknik kontrolleri 26 Haziran Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak. Bergama yarışının magazin startı ise saat 13:00'te verilecek.

 

 

TMF COVID19-BİLGİ FORMU / Mekaniker-İdareci Kaydı için tıklayınız

YARIŞ PROGRAMI  tıklayınız


Bu sayfa 622 kez okundu