Değerli Kulüp Yetkililerimiz, 

2020 Lisans işlemleri detayı aşağıdaki gibidir; 

OTOMASYON LİNKİMİZ http://dinamik.tmf.org.tr 

Kullanıcı Adınız : (Daha önce sizlerden aldığımız geçerli mail adresi)

Şifreniz : (Şifre işlemleri için TMF Ankara Ofisi ile temasa geçiniz) 

Sisteme giriş yaptıktan sonra ana başlık olan TMF (YBS) Nedir ve sağ kısımda olan duyurular  kısmını okumanızı tavsiye ederiz. 

Kulüp olarak 2019 yılında Federasyonumuza bağlı sporcularınızı Sporcular kutucuğunda (TÜMÜNÜ GÖSTER) üzerine tıkladığınızda liste olarak görebilirisiniz. 

Listede yer alan sporcunun başvurusunu yapmak için sporcu ara kısmından yada sporcular kutucuğundaki listeden seçebilirsiniz. 

Başvuru yapacağınız sporcuya gelerek ( Detaylar ) butonundan Lisans Başvuru işlemine başlayabilirsiniz. 

Daha önce hiçbir lisans almamış ve motor sporu yapmamış yeni kayıtların alınacağı hallerde Sol menüde bulunan  "Sporcu Yönetimi" altında yer alan "+ Sporcu Ekle" sekmesine geçerek sporcu bilgileri girilecektir ve kaydettikten sonra listenize eklenecektir. 

Başvuru esnasında her bölümün başında yer alan bilgilendirme notlarını okumanız ve eksiksiz doldurmanız son derece önemlidir. 

2018-2019 yılında tescilli olan ancak kulüp sporcunuz olmayan sporcuların 2020 yılında sizin kulübünüzü tercih etmeleri durumunda Kulüp Başkanı tarafından kaşe ve imzalı dilekçenin mutlak mail veya faks yoluyla sporcunun adı soyadı ve TC kimlik numarasını belirtmek suretiyle kulübünüze transfer edileceğini belirten dilekçenin sultan@tmf.org.tr mail adresine yada 0312 311 01 45 nolu faksa bildirmenizi rica ederiz.

Gerekli transfer yapıldıktan sonra sporcunun lisans işleminin yapılması gerekmektedir. 

Bu bağlamda aşağıda bulunan adımlar doğrultusunda lisans evraklarının hazırlanarak yollamanızı rica ederiz. 

Sporcunun sistem üzerinden gireceğiniz bilgileri ve ek evrakların uygunluğu size bildirildikten sonra sporcunun vize işleminin yapılabilmesi için lisans evraklarının asıllarının aşağıda yer alan TMF adresine yollamanız gerekmektedir. Lisans evraklarının aslı Federasyonumuza ulaştığında sporcunun gerekli vize işlemi yapılacaktır. 

2020 yılı lisans işlemleri için aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmeniz gerekmektedir. Aşağıda istemiş olduğumuz Lisans Formu, Sağlık Raporu, Sorumluluk, Yarışma Taahhütnamesi, Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi ve Muvaffakatname evraklarının ıslak imzalı asıllarının gönderilmesi zorunlu olup, bu belgelerin fotokopileri veya faksları kesinlikle kabul edilmeyecektir. (Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Lisans dekontu taramaları imza ve onay gerektirmez )

KULÜPLERİMİZİN LİSANS BAŞVURUSU YAPMADAN ÖNCE  2020 KULÜP AİDATLARINI ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR. 2020 KULÜP AİDATI 2.000.00 TL OLUP, TÜRKİYE MOTOSİKLET FEDERASYONU’NUN BANKA HESAP NUMARASINA YATIRILMASINI RİCA EDERİZ.

(GARANTİ BANKASI, ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ HESAP NO: 711/6298552 IBAN: TR93 0006 2000 7110 0006 2985 52)